این مطلب ۹۱۳۶ بار خوانده شده
جانشین سازمان بسیج عشایری کشور:

شهید شاخص سال ۹۶ بسیج عشایری کشور معرفی شد

"شهید مرتضی حسین پور" از دلاورمردان خطه رشادت، حماسه و ایثار استان خوزستان می باشد که در دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل با شجاعت و رشادت تا رده قائم مقام گردان حضرت سلمان (ع)نیز انجام وظیفه و ایفای نقش کرد.

 به گزارش خبرنگار بسیج عشایر؛ "سعیدی" جانشین سازمان بسیج عشایری کشور از انتخاب و معرفی شهید شاخص جامعه بسیج عشایری کشور در سال ۹۶ خبر داد.

وی افزود: با هدف ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و حسب تدبیر ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین از سال ۱۳۸۸ تاکنون اقشار بسیج، علی رغم اینکه همه شهدا شاخص هستند اما سازمانهای اقشاری بسیج یکی از شهدا را به عنوان شهید شاخص انتخاب می نمایند که در سال ۱۳۹۶ شهید شاخص بسیج عشایری از استان عشایرنشین خوزستان انتخاب و معرفی شد.

جانشین سازمان بسیج عشایری کشور تصریح کرد: شهید مرتضی حسین پور از دلاورمردان خطه رشادت، حماسه و ایثار استان خوزستان می باشد که در دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل با شجاعت و رشادت تا رده قائم مقام گردان حضرت سلمان (ع) نیز انجام وظیفه و ایفای نقش کرد.

خاطرنشان می شود؛ این فرمانده دلاور پس از فداکاری ها و ایثارگری ها در تاریخ ۶۷/۰۱/۰۳ در تپه های ریشن عراق بر اثر اصابت ترکش خمپاره در ناحیه شکم به شهادت رسید و پیکر مطهرش در تاریخ ۶۷/۰۱/۰۶ در زادگاهش شهرستان اندیکا به خاک سپرده شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات